یونیتی ۲۰۱۹٫۲ منتشر شد

Unity 2019.2 اکنون با ایجاد تغییرات در Shader Graph, 2D Animation, Burst Compiler, UI Elements و ویژگی های جدید دیگر در اختیار کاربران قرار گرفته است.
در این نسخه، بیش از ۱۷۰ ویژگی پیشرفته و جدید برای هنرمندان ، طراحان و برنامه نویسان ارائه شده است.

Polybrush از طریق Package Manager به عنوان پیش نمایش در دسترس است. این ابزار چند منظوره به شما امکان می دهد اشکال پیچیده ای را از هر مدل سه بعدی، meshes, paint همراه با نورپردازی یا رنگ آمیزی و بافت ها و تکسچرهای ساخته شده را مستقیماً در ویرایشگر وارد کنید.

قابلیت Sprites های قابل تعویض به ابزار ۲D Animation اضافه شده است. با استفاده از این ویژگی جدید می توانید Sprites ارائه شده توسط GameObject را هنگام استفاده مجدد با همان ریگ و اسکلت بندی  تغییر دهید و انیمیت کنید. با این قابلیت جدید میتوانید با استفاده از کتابخانه های مختلف Sprite، کاراکتر های مختلفی را به سرعت ایجاد کرده یا بخش هایی از آنها را با استفاده از Sprite Resolvers تنظیم کنید. اکنون می توانید Sprites را تعویض کنید تا کاراکتر های بصری کاملاً متفاوت باشند اما از همان ریگ بندی انیمیشن استفاده کنند.

برای ساده کردن کار و سازماندهی بهتر نمودارهای پیچیده ، زیرگرافها به Visual Effect Graph اضافه شده است. می توانید از زیرگرافها برای بلاک ها و اپراتورها استفاده کنید و آنها را ترکیب و به اشتراک بگذارید و مجددا استفاده کنید.

ابزارهای جدید برای برنامه نویسان

Burst Compiler 1.1 شامل بهسازی هایی در زمان تلفیق JIT و برخی پیشرفتها در C # است. برای توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه ، کنترل های روشنایی صفحه از طریق ویژگی جدید Screen.brightness property معرفی شده است و API و ReplayKit API نیز بهبود بخشیده شده.

Runtime Scripting Equivalent قدیمی NET 3.5 قدیمی حذف شده است.هر پروژه ای که از Runtime Scriptting Equivalent .NET 3.5 استفاده کند به طور خودکار برای استفاده از NET 4.x Equivalent Scriptting Runtime به روز می شود.

در این نسخه ، Visual Studio Code و JetBrains Rider به صورت پکیج هایی در دسترس هستند. ویژوال استودیو در نسخه بعدی به صورت پکیج در دسترس خواهد بود.

AR به روز شده ۲٫۲ شامل پشتیبانی از ردیابی چهره ، ردیابی تصویر ۲ بعدی ، ردیابی ۳ بعدی شی و کاوشگرهای محیطی است.

یونیتی ۲۰۱۹٫۲ شامل تغییرات و بهبودهایی در سایر بخش ها نیز میباشد.. برای مشاهده سایر ویژگی ها به unity3d.com مراجعه کنید.

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *